התקשרו עכשיו

עורך דין תאונות דרכים

ספיר כהן דגן משרד עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונת דרכים – המדריך לתאונות דרכים נזקי רכוש וגוף

מעורבות בתאונת דרכים יכולה להיות לא נעימה בכלל ואף מצערת. מדובר בסיטואציה שכל אחד יכול להיקלע אליה גם אם את/ה לא אחראי/ת לגרימת התאונה.

בישראל מתרחשות מדי שנה עשרות אלפי תאונות דרכים כשהתוצאה היא, לצערנו, נזק גוף (פציעות, מחלות שמתעוררות לאחר התאונה, מחלה נפשית ועוד..) ונזק רכוש – פגיעה ברכב.

חשוב לדעת כי ניתן לקבל פיצויים כספיים הן בגין נזקי גוף והן בגין נזקי רכוש שנגרמו לך. ממי ניתן לקבל את הפיצוי? מה קורה עם אם אין לי ביטוח נזקי צד ג'? או מקיף? ומה משמעות שאלת האחריות לתאונה? – לחצו כאן לקבלת מידע נוסף.

לעניין נזקי גוף – כל אדם שנגרם לו נזק גוף בעקבות תאונת דרכים – זכאי לפיצויים כספיים בשל כך. בשונה מנזק רכוש, כאשר אדם נפגע בגופו בתאונת דרכים, אין שאלת האשם לתאונה ודי כי נגרם נזק גוף בעקבות התאונה לקבלת פיצויים כספיים שמגיעים לכם מחברת הביטוח.     

הייתי מעורב בתאונת דרכים, מה עושים עכשיו? לחצו כאן לקבלת 10 טיפים ראשונים ומנצחים שכל אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים – חייב לדעת.

עורך דין תאונות דרכים

עורכת דין ספיר כהן דגן בעלת תעודה והכשרה לייצוג בתיקי תאונות דרכים.

עו"ד ספיר כהן בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) באוניברסיטת בר אילן

בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות יתרה.

כמו כן, לעו"ד ספיר ניסיון עשיר בתביעות תאונות דרכים – נזקי רכוש ונזקי גוף, מיצוי זכויות רפואיות מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי. 

עורך דין תאונות דרכים

דגן & כהן משרד עורכי דין

עו"ד ספיר כהן בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) באוניברסיטת בר אילן

בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות יתרה.

לקבלת שיחת ייעוץ
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות
לקוחות ממליצים
לקבלת שיחת ייעוץ
דילוג לתוכן